Огляд ноутбуку Prestigio SmartBook 141 C6: апаратна складова

Нoутбук Prestigio SmartBook 141 C6 вжe рoзглянутий мнoю щoдo зoвнішнoсті у всіx дeтaляx. Тaкoж рoзпoвів прo кoмплeктaцію цьoгo нoутбукa, якa мeні спoдoбaлaся. Настала черга «заліза».

Виробник вибрав основою апаратної складової ноутбука чіпсет від AMD. Це порівняно простий процесор із наступними параметрами:

  • Модель AMD A4-9120e
  • Кількість ядер/потоків — 2/2
  • Базова тактова частота процесора 1,5 ГГц (максимальна 2,2 ГГц)
  • Кеш-пам’ять L2 — 1 MБ
  • Розрахункова потужність 6 Вт

Вибраний чіпсет виробляють за нормами 28-нм техпроцесу. Відеочіп AMD Radeon R3 Graphics 256 МБ. Відеокарта з підтримкою DirectX 12.

Оперативна пам’ять 4 ГБ DDR4 SDRAM із частотою 1866 МГц. Роз’єм під оперативку лише один.

Ті характеристики, які озвучені вище нездатні на героїчні результати в сучасних та актуальних іграх, де потрібні великі обчислювальні ресурси.

Проте «заліза» точно вистачить на офісні програми та роботу в онлайн. У наступних частинах огляду обов’язково покажу як SmartBook 141 C6 показує відео, в які ігри можна грати і як на ньому працює Photoshop.

Тобто з помірною багатозадачністю пристрій справляється. У 2022 році цю модель можна використовувати як мінім для навчання. Тому що і екран досить великий для роботи з текстом і таблицями, і можливостей камери достатньо для відеодзвінків.

Корпус ноута не відкривав, щоб не втратити гарантію. А ось без її втрати точно можна додати цьому ноутбуку пам’яті і в наступному відео я покажу як це зробити, і оціню характеристики наявних накопичувачів.

Зауважень щодо перегріву або проблем із охолодженням не помітив. І це при тому, що охолодження тут пасивне.

Насамкінець нагадаю, щоб не забували ставити питання про Prestigio SmartBook 141 C6, якщо вони у Вас виникли. Буду на них відповідати у наступних випусках огляду.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.